Yeni Bajaj Pulsar RS400 Modelinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Yeni Bajaj Pulsar RS400 Modelinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Yeni Bajaj Pulsar RS400 Modelinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu


Ülkemizde, uygun fiyatı ve güzel tasarımı sayesinde çok satılan Bajaj markası, modellerinin içinde en çok sevilen versiyonu olan Pulsar’ın yüksek hacimli versiyonunu tanıtmak için hazırlıklar yapıyor. Hindistanlı motosiklet üreticisi Bajaj, yeni Pulsar RS400 modelini ağustos ayında tanıtılacak.

Hindistan’ın en büyük motosiklet üreticisi olan Bajaj, 2014 yılında Hindistan’da düzenlenen bir fuar da RS400 modeli adı altında yeni bir motosiklet çıkartacağını duyurmuştu. Hatta, bu yeni modelin yüksek hacimli bir RS200 olacağı tahmin edilmişti. Fakat, ne yazık ki o duyurunun ardından bir daha bu yeni model hakkında herhangi bir bilgi alınamamıştı. Bu duyurunun üstünden uzun bir zaman geçtikten sonra, Bajaj markasının en büyük motor hacmine sahip olacak, yeni modeli Pulsar RS400’ün ağustos ayından tanıtılacağı netleşti.

Üretildiği Ülkede Satışa Sunulmayacak

Markanın pazarlama stratejisi midir bilinmez ama ilginç bir şekilde Bajaj Pulsar RS400 modelinin üretildiği ülke olan Hindistan’da satılmayacağı açıklandı. Ayrıca, Yeni Pulsar RS400 modeli ilk olarak Endonezya’da tanıtılacak. Yeni Bajaj RS400 modelinin Avrupa’ya veya ülkemize gelip gelmeyeceğini ise henüz bilinmiyor.

Yeni Bajaj Pulsar RS400 modelinin teknik özellikleri henüz belli değil. Ancak, Yeni Pulsar RS400 modeli, 40 beygir güç ve 35 Nm tork üretmesi bekleniyor. Fakat, yeni Pulsar modelinin gerçek veriler ağustos ayında yapılacak tanıtımda belli olacak. Bunun yanında tabi ki yeni RS400 modelinin fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz