İGRUS İnteraktif Medya Nedir?

Abone Ol  


“İGRUS” ne demek kendimize sorduğumuzda, bu kelimeyi bilmediğimizin farkına varıyoruz. Türk Dil Kurumu sözlüğünde anlamı olmayan bu kelime 2003 yılında açılan web sitesiyle anlam kazanıyor. İnteraktif medyaları barındıran site 17 yıldır sizlerle ve yüzlerce değerli içeriği barındırıyor.

İnteraktif Medya Nedir?

İnteraktif medya bir web sitesinin kurumsal yapısını veya bir ürün tanıtımını sınırsız görüntü, yazı ve ses imkanları ile hedef kitleye sunma aracıdır. İnteraktif medya ile bütün içeriğinizi tek bir ortamda, ziyaretçiye yüksek kaliteyle sunma imkanı sağlayan bir araçtır. Örneğin, ürününüze veya haberlerinize ait hazırlayacağımız bir oyunla hedef kitlenize daha çarpıcı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş dünya ülkelerinde artık klasik kataloglar yerine interaktif, çarpıcı ve dikkat çekici DVD kataloglar kullanılmaktadır. Periyodik olarak güncelleştirilecek bir katalog, en etkili reklam aracınız olacaktır. Çok sayıda ürünü bir katalogda sunma imkanı veren interaktif medya, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinize firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanın, onların bu ürünlere ulaşmasını sağlamanın en çarpıcı yoludur.

Site, bu anlamda İGRUS markasının altında insanlarla etkileşim sağlayacak içerikler oluşturacak bir dünya oluşturmak istemiş ve içeriklerini bu şekilde sunmuş. Kıpır Kıpır genç beyinlerin bir araya geldiği, ortak yaratıcı zekanın türettiği bilgileri derlendiği bu siteyi kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Size kısaca İgrus sitesi https://www.igrus.com tanıtmak istiyoruz. Sitenin bazı bölümleri hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz:

İgrus Faydalı Bilgiler

İgrus Faydalı Bilgiler kategorisinde nedir, neden olur, ne iyi gelir, nasıl hazırlanır, nasıl kullanılır, en kolay yolu, yararları, püf noktaları, nasıl saklanır, nasıl temizlenir, zararları hakkında bilgileri içeren yüzlerce yazıya ulaşmanız mümkün.

Beslenme

Beslenmenin önemi, neler yapılması gerekir? püf noktaları, ipuçları hepsi ve daha fazlası için bu kategorimizi keşfetebilirsiniz.

Mutfak ipuçları

Eğlenceli Lezzetli Mutfak da kullanabileceğiz çeşitli ipuçlarını bu kategori altında bulabilirsiniz. Mutfak ipuçları öğrenmenin en önemli eğlenceli yöntemi araştırdık, Tüm bunları bu kategori altında bulabilirsiniz. Size uygun olanı uyarlayabilirsiniz.

Püf noktaları

Püf Noktaları, Bir şeyin en iyi yöntemi en kolay yolu, ve En pratik yolunu bu kategori altında bulabilirsiniz. İşte özetle faydalı bilgiler bu kategoride…

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz