Şişli Buz Lazer Fiyatları

Abone Ol  


Seçili bölgelerdeki kılları azaltmak veya yok etmek için teknolojik lazer cihazlarıyla yapılan işleme lazer epilasyon denir. Bu işlem, lazer epilasyon cihazlarının uygun şiddete ayarlanarak kıl kökleri üzerine uygulanması ile yapılır. Piyasaya ilk çıktığı günden beri yoğun olarak kullanılan lazer epilasyonun günümüzde birçok çeşidi vardır.

Lazer epilasyon işlemleri tüm vücut için olabileceği gibi; sadece belirlenen bazı bölgeler için de uygulanabilir. Lazer epilasyonunda program, lazer yaptıran kişiye özel olarak hazırlanır.

Lazer epilasyonun diğer geleneksel kıl alma yöntemleriyle karşılaştırıldığında birçok avantajı vardır. Bu nedenle dünya genelinde kadın ve erkeklerde yaygın olarak tercih edilir.

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Buz lazer epilasyon, ağrı ve acıyı azaltmak amacıyla özel olarak geliştirilmiş buz başlıklı bir cihaz ile gerçekleştirilen bir epilasyon yöntemidir. Buz lazer epilasyonun özelliği, cildin işlem sırasında soğuk tutulması sayesinde acı ve ağrının önlenmesidir. Halk arasında ‘Acısız lazer epilasyonu’ olarak da bilinir. Buz lazer epilasyonu lazer epilasyon işlemleri sırasında yaşanan acı ve ağrı şikayetine çözüm olarak tasarlanmıştır.

Şişli buz lazer fiyatları, kişilerdeki kıl yapısına bağlı olarak ayarlanan seans sayısına göre değişiklik gösterir.

Buz Lazer Epilasyonun Avantajları

Yazımız Şişli buz lazer fiyatları araştırması yapanlar için özel olarak hazırlanmıştır. Buz lazer epilasyonunun önemli avantajları şunlardır:

 • Başka herhangi bir işlem gerektirmediği için kişilere zaman tasarrufu sağlar.
 • Talimatlara uygun olarak uygulanırsa işlem sonrası komplikasyon olasılığı oldukça azdır.
 • Cinsiyet fark etmeksizin tüm kişilere uygulanabilir.
 • Kalıcı çözüm sunar. Bu nedenle uzun vadede oldukça hesaplı bir yöntemdir.
 • Kişilere uzun dönem temizlik ve konfor sağlar.

Epilasyon Merkezlerinin Dikkat Etmesi Gerekenler

 • Lazer epilasyonu işlemleri yalnızca alanında uzman olan kişiler tarafından uygulanmalıdır.
 • Epilasyon cihazlarında kullanılan şiddet; kişilerin kıl rengine, kıl yoğunluğuna ve cilt tipine uygun olarak seçilmelidir. Cihaz şiddeti her kişi için yeniden belirlenmelidir.
 • Epilasyon merkezinde gerekli hijyen koşulları sağlanmalıdır.
 • Yapılacak olan işlemler kişilere detaylı bir şekilde açıklanmalıdır.

Ayrıca buz lazer epilasyon tedavisi almak isteyen kişiler şunlara dikkat etmelidir:

 • Epilasyon merkezi seçimi yapılırken iyi bir araştırma yapılmalı, kullanıcı deneyimlerinden faydalanılmalıdır.
 • Lazer epilasyonu işlemleri süresince tüm kurallara uyulmalıdır.
 • Lazer epilasyonu döneminde direkt güneş ışığına çıkılmamalı ve lazer bölgesi güneşten korunmalıdır. Gerekirse bu bölgelere özel kremler kullanılmalıdır.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Epilasyon merkezimiz ileri teknolojili buz lazer epilasyon cihazı ile hizmet vermektedir. Merkezimizde hijyen kurallarına en üst düzeyde dikkat edilir. Kişilerin tedavi planı kıl yapısına ve cilt türüne göre yapılır. Uygulama sırasında cihaz şiddeti kişiye özel olarak belirlenir. Profesyonel kadromuz tüm danışanlara Şişli buz lazer fiyatları hakkında da bilgi verir. Epilasyon işlemlerinde uygulanacak seans sayısı kişiden kişiye değişir ancak genellikle 6-12 seans aralığında uygulama yapılır.

Şişli buz lazer fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz