Bodo – Benzersiz Deneyim Hediyeleri İle Farklılığınızı Gösterme Zamanı!

deneyim hediyesi
BADO

Hediyeler hayatımızın önemli bir parçasını oluşturduğundan, yaptığımız seçimler oldukça önem taşır. Hediye seçerken karşımızdaki insanın zevkleri, hayalleri, istekleri, beklentilerini göz önünde bulundurursak da seçtiğimiz hediye, bizden de bir parça yansıtır. Kendi benliğimizden, duygularımızdan, tarzımızdan bu yüzden rastgele bir hediye almamaya özen gösteririz. Sonuçta biz, bir nevi kendimizi açıklamak için veririz sevdiklerimize hediyeleri. Bu açıklama kimi zaman, sevindirme isteği olur, kimi zaman ise ilan-ı aşk. Hediyenin bir de öyle güzel bir özelliği vardır ki o da, verdiğimiz kişi kadar hatta belki daha da fazlasıyla bizi de mutlu etmesi. İlk maaşınızla annenize aldığınız hediyeyi düşünün. Emeklerinizin karşılığını aldınız ve ona hep almak istediği şeyi kendi emeğinizle kazanarak aldınız. İki taraf için de oldukça gurur verici. Bodo.com sizlere sunduğu deneyim hediyelerle hediyeyi vermekten duyduğunuz mutlulukla birlikte, deneyimi verdiğiniz kişiyle birlikte birlikte edinme fırsatı da sunuyor. Deneyim hediyeler, bu zamana kadar alıştığımız hediye olgusunun dışında olup, sizlere benzersiz bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Benzersiz deneyim önerileri

Bodo.com’dan edineceğiniz deneyim hediyeler, sizlere yaşamımızdaki en değerli olgular olan, unutulmaz muhteşem anlar sunuyor. İlk kez deneyimlediğiniz, güzel bir olaydan duyulan heyecan dolu hissin verdiği mutluluğu, sevdiklerinize bodo deneyimleri ile yaşatın! Annenize, Anneler Gününde; babanıza Babalar Gününde; eşinize evlilik yıldönümünde; sevgilinize Sevgililer Gününde; arkadaşlarınıza veya kardeşlerinize, doğum günlerinde, yılbaşlarında, Öğretmenler Gününde yani yaşamınızda yeri olan değer verdiklerinize en özel günlerinde benzersiz hediyeleri bodo.com farklıyla sunabilirsiniz. ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Tekno’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’, ‘’Tatil’’, ‘’Yemek Workshopları’’ ne isterseniz bodo da mümkün. Bodo deneyim hediyelerini: özel tasarım hediye paketleri içerisinde veya e-sertifika olarak sunma şansı tanıyor. Üstelik bodo’da kararsız kaldığınız veya vereceğiniz kişinin hediyeyi seçmesini istediğiniz durumlarda 1 ila 5 deneyim oluşturarak bu paketlerde sevdiklerinize sunma şansınız var. Bodo’da sürprizler tükenmiyor!

Benzersiz deneyim fikirleri

Şehrin dört bir yanında hatta yukarısında, siz nerede olmak isterseniz, bodo orada! ‘’İki Kişi için ATV Turu’’, sevgiliniz veya arkadaşınıza doğum günü için sunabileceğiniz bu deneyim size yaşamın canlılığını yeniden hissettirecek! ‘’Asya Yakasında Hint Baş Masajı’’, gerginliğinizi azaltacak ve bedeninizi de oldukça rahatlatacak olan bu masajı en çok ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz sevdiklerinize verebilirsiniz. ‘’Erkekler için Hamam Günü’’, yakında evlenecek olan arkadaşınıza, düğün öncesi stresini atacak harika bir sürpriz olabilir. ‘’Kendi Aracınız ile Ekstrem Sürüş Deneyimi’’, araba sürmenin en heyecan verici yönlerini burada keşfedebilir, aldığınız eğitimle güvenle uygulayabilirsiniz. ‘’Özel Adalar Yelken Seyri’’, İstanbul’un eşsiz güzelliği adalara, en sevdiklerinizle büyüleyici bir yolculuk. ‘’Köfte Yapım Dersi’’, yemek yapmak bir sanattır, her sanat özel bir öğrenimi hak eder. Bodo, şaşırtır seni!

    İlk yorum yapan olun

    Yorumunuz