Plaj Çantası İmalatı Fiyatları ve Modelleri

Plaj Çantası İmalatı Fiyatları ve Modelleri
Plaj Çantası İmalatı Fiyatları ve Modelleri

Özellikle hanımlar her yaz ayında plaj çantası imalatı fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak isterler. Bunun için bu sektörde adını duyuran imalatçı firmaların ürünleri en detaylı şekilde araştırılır. Plaj çantası modelleri genel olarak renkli, parlak ve büyüktür. Bunun için ilk aşamada dikkat edilecek hususlar bu maddelerdir. Ayrıca rahat ve pratik kullanım için en doğru plaj çantaları kadınların işini oldukça kolaylaştırır.

Kumsalda birçok eşyanın lazım olabileceği düşüncesiyle çantaların büyük ve sağlam olması en çok dikkat edilen hususlar arasındadır. Plaj çantası imalatı ve fiyatları için online satış mağazaları bu konuda her zaman sizlerin yanında olmaya devam ederken en güzel çantalar en kısa sürede kapınızda olacak. Tatile çıkmadan en güzel ve en şık plaj çantalara sahip olabilir ve hemen satın alınabilir. En güzel ve en farklı plaj çantaları size ve tarzınıza uyum sağlamaya devam edecek.

Plaj Çantası Çeşitleri

Üretimi yapılan birden fazla plaj çantalarının kumaş şekilleri farklılık gösterebilir. Bunun için üretici firmalar gelen taleplere göre seri üretim yaparak yaz aylarında hanımların ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılar. Plaj çantası imalatında kullanılan kumaş seçenekleri ise şu şekildedir;

 • Keten
 • Hasır
 • Penye
 • Plastik

Bu özel kumaş çeşitleriyle istenilen tarz ve büyüklükte plaj çantaları hazır hale getirilir. Özellikle kulp ve fermuar kısımlarının çok sağlam olması ürünün uzun yıllar kullanılmasına olanak sağlar. Modern ve kullanışlı plaj çantası çeşitleri göz doldurmaya devam ediyor. Genel olarak plaj çantaları yuvarlak, üçgen ve kare şeklindedir. İç kısımlarının büyük ve bölmeli olması kullanım kolaylığı sağlar.

nobel canta

Promosyon Olarak Plaj Çantası Yaptırmak

Birçok kurum ve kuruluşlar isim ve iletişim bilgilerini tanıtmak ve akıllara kazımak için plaj çantası çeşitlerini promosyon tanıtımı olarak kullanır. Promosyon için plaj çantası tercih etmek isteyen firmalar üreticilerle iletişime geçerek en şık tasarımlı plaj çantalarını9n üretimi için adım atarlar. Bu sayede herkese ve her şehre bu çantalarla ulaşabilir ve kendilerini tanıtma olanağı sağlarlar. Son yıllarda promosyon amaçlı plaj çantası yaptırmak oldukça yaygın hale geldi. Firmaların genel özelliğine göre baskı yapılan yazı ve objeler plaj çantalarına şıklık katmaya devam eder.

promosyon bez cantalar

Plaj Çantaları Hangi Amaçla Kullanılıyor

Yaz aylarında tatile giden bireyler için en lazım olabilecek malzeme plaj çantasıdır. Özellikle çocuklu ve kalabalık ailelerin eşyalarını plaja götürmek için kullandıkları bu özel çantalar kir tutmaz. Kum ve güneşe karşıda dayanıklı olduğundan dolayı plaj çantaları çok sık şekilde kullanılmaya devam ediyor. Genel olarak plaj çantasının içine konulan malzemeler

 • Güneş gözlüğü
 • Güneş kremi
 • Plaj havlusu
 • Pareo
 • Yedek Mayo
 • Deniz gözlüğü
 • Kum kovası
 • Kitap

Tüm bu malzemelerin güvenle taşınabilmesi için en gerekli olan plaj çantaları birbirinden özel renk ve kumaşlarla satış için hazırlanır. Plaj çantalarının hepsi birçok eşyayı taşıdığı için oldukça sağlam malzemelerden üretilmesi gerekir. Bunun için tüm plaj çantası çeşitlerini detaylı şekilde araştırarak hemen satın alın. Bu sebeple plaj çantalarının kullanım amaçları plajda lazım olabilecek eşyaların taşınması ve korunması için imal edilir. Bu konuda firmalar gereken hassasiyeti gösterir. Plaj çantalarının hepsi aynı amaçla kullanıldığı için deniz tuzuna karşı da yüksek korumalıdır.

termos anta

Plaj Çantalarının Üretimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Promosyon Plaj çantalarının üretiminde en sağlam iplik ve kumaşlar kullanılmalıdır. Özellikle kulp kısımlarının en sağlam ipliklerden dikilmesi çantanın sağlamlığını ortaya çıkarır. Plaj çantası üretiminde çantanın iç kısmı en doğru astarlardan dikilir. Suya ve tuza dayanıklı olan özel kumaşlar çantanın iç kısmını yüksek oranda korur. Plaj çantasının verimli kullanılması için çantanın en kaliteli maddelerden üretilmesi gerekir.

Hasır Plaj Çantaları

Kolda ve elde kolay bir şekilde taşınan plaj çantaları özel hazır modelleriyle hanımların ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle ptantik bir tarz sevenlerin ilk tercihi olan hazır plaj çantaları büyük olup birçok eşyayı sıkıntısız şekilde taşır. Plaj çantası üretiminde hasır kumaşlar her zaman daha uzun sürelere neden olur. Çantanın kendisi ve kulp kısımlarının hasır olması çantanın zenginliğini bir kez daha gözler önüne sürer. Genellikle kahverengi, kum rengi, bej ve beyaz renklerde imal edilen hasır plaj çantaları mayo ve pareo uyumu da sağlar. Plaj çantası imalatı ve fiyatları gibi tüm ayrıntıları buradan görme fırsatı elde edin.

Bez Kumaşlardan En Şık Plaj Çantaları

Bez kumaştan da üretimi yapılan en orjinal plaj çantaları daha yumuşak olduğu için kolda daha rahat bir şekilde taşınır. Güneşte solmayan ve her zaman çok kolay taşınan bu özel plaj çantaları birçok eşyayı, yiyeceği ve kıyafeti de daha pratik şekilde taşınmasına destek olur. Plaj çantasında keten ve penye kumaşı tercih edenlerin ilk tercihi bu özel modellerdir. İstenilen obje baskılarının da yer aldığı en farklı bez çantalar kumsalda şıklığınıza şıklık katacak. Plaj çantalarının hepsinde aranılan tarz ve kalite her zaman vardır. Her yıl yaz aylarında modası geçmeyen en farklı ve en özel plaj çantaları uzman üretici ekipler tarafından yapılır. Plaj çantası çeşitleri için online sitelere erişim sağlayın ve beğendiğinizi hemen satın alın. Denize gitmek artık çok daha kolay ve şık olacak…

Nobel Çanta Promosyon Çanta Üretiminde deneyimli bir firmadır ve bir çok kurumsal firma için çanta üretimi yapmıştır

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz