Linguation Artık Uygulama Aracılığıyla da Uygun Bir Hizmet Sunuyor

linguation
linguation

Linguation nedir?

Linguation, çevirilerinizi sadece hızlı bir şekilde değil, aynı zamanda profesyonel bir şekilde üreten Münihli genç bir çevrimiçi çeviri bürosudur. Çünkü çeviri bürosu sadece 2019’dan beri var olmasına rağmen, dünyanın dört bir yanından önemli sayıda yetkin dilbilimci ile bir veri tabanı oluşturabilmiştir. Bu size sadece herhangi bir dil kombinasyonunda çeviriler sunmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli uzmanlık alanlarındaki belgeler de sorunsuz bir şekilde çevrilebilir. Linguation’da çalışan profesyonel tercümanlar sadece ana dillerine göre değil, ek niteliklerine göre de seçilmiştir. Bu nedenle, çoğu dilbilimci başka bir alanda daha fazla eğitime, ileri eğitime ve hatta mesleki deneyime sahiptir, bu nedenle örneğin tıbbi çeviriler (https://www.linguation.com/mediziner-uebersetzungsdienst) bir engel değildir. Çeviri bürosu ayrıca müşterileri için uygun bir sipariş süreci oluşturmaya büyük önem veriyor, bu nedenle teknik ilerlemeyi bireysel müşteri hizmetleri ile birleştirmeye çalışıyor. Şirket bir online tercüme bürosu olduğu için yerel bir lokasyona gitmenize gerek yok, 7/24 evinizin rahatlığında işinizi sipariş edebilirsiniz. Başlangıçta, bu her zaman web sitesinin kendisi aracılığıyla çalıştı, ancak son zamanlarda Linguation uygulaması aracılığıyla sipariş vermek daha da kolaylaştı.

Bu uygulamayı nerede bulabilirim ve ne yapabilir?

Yeni Linguation uygulaması tüm Android ve Apple cihazları için mevcuttur ve bu nedenle hem App Store’da (https://apps.apple.com/us/app/linguation/id1500187150?l=de) hem de Google Play Store’da mevcuttur. (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.linguation). Bu, çevirinizi sipariş etmenizi daha da kolaylaştırır, çünkü siparişinizi tek bir tıklamayla verebilirsiniz. Dosyanızı bir tarama veya iyi bir fotoğraf olarak uygulamaya yükleyerek, birkaç dakika içinde bağlayıcı olmayan ve adil bir teklif alacaksınız. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, tüm SSS’lere ve tüm önemli iletişim bilgilerine de erişebilirsiniz. Bir Linguation müşteri hesabı oluşturduysanız, buna uygulama üzerinden de erişebilir ve örneğin siparişinizin durumunu kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama üzerinden sipariş vermek istemiyorsam nasıl sipariş verebilirim?

Uygulama üzerinden sipariş vermek istemiyorsanız, işlem yine de basittir. Linguation web sitesinde (https://www.linguation.com) size aynı hızla ücretsiz fiyat teklifi verecek bir çevrimiçi fiyat hesaplayıcı bulacaksınız. Arkasındaki prensip de aynıdır. Sadece dosyanızı yükleyin ve istediğiniz dil kombinasyonuna, dosyanın boyutuna ve türüne göre bireysel bir fiyat hesaplanacaktır. Ayrıca tahmini bir teslimat tarihi alacaksınız. Siparişinizi tamamlar tamamlamaz, Linguation’dan tüm önemli bilgileri ve siparişinizin durumunu istediğiniz zaman takip etmek için kullanabileceğiniz çeviri takibi için bir bağlantı içeren bir onay e-postası alacaksınız.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz