İç Mimarlık Hizmeti ve Dekorasyon Projeleri

Ic Mimarlik Hizmeti ve Dekorasyon Projeleri
İç Mimarlık Hizmeti ve Dekorasyon Projeleri

Dekorasyon ve yaşam alanlarının düzenlenmesi, özellikle pandemi sürecinden sonra insanların en çok istedikleri hizmet oluyor. Uzman iç mimarlar ile çalışarak yaşam alanlarını – ev veya iş yeri fark etmeksizin – değiştirmek isteyen insanlar, firmaların iç mimarlık hizmetlerine başvuruyor.

Bu alandaki en iyi mobilya firması Bassi Design…

İtalyan mobilya tasarımları ve İtalyan dekorasyon alanında hizmet veren Bassi Design, modern mobilya ve modern dekorasyon alanında da hem ülkemize hem de yurt dışına hizmet veren bir ülkedir.

Güvenilir bir çalışma sistemi ile sizin için özel olarak hazırlanan dekorasyon ürünlerini ve mobilya modellerini, birinci sınıf malzemelerle üreten Bassi Design, yine güvenilir bir kargolama sistemi ile ev veya iş yerlerinize göndermektedir.

italyan mobilya tasarimlari

İstanbul merkezli mobilya firması.

İstanbul merkezli bir mobilya firması olan Bassi Design, Türkiye’nin her yerine olduğu gibi dünyanında her yerine mobilya gönderimi yapmaktadır Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde yeni bir mağaza daha açan Bassi Design, geniş bir showroom oluşturarak tüm ürünlerini sizin için sergileyecektir.

bassi design modoko

Tasarım Ödüllü Projeler

Tasarım ödülü almış ev dekorasyon projelerine ve yine tasarım ödülü almış mobilyalara sahip olan Bassi, sehpa modelinden yemek masasına, aksesuardan dresuara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu tip ürünlerini özel projelendirme sistemi ile hazırlayan ve sizlere sunan Bassi Design, kişiye özel tasarım ve kişiye özel dekorasyon projelerinde; o alanda yaşayan insanların hayatlarından bir parça koymaya ve onları yansıtmaya özen göstermektedir.

ic mimarlik hizmeti

Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiren mobilya ve tasarım firması, bu sayede Türkiye’nin en iyi mobilya markaları arasına girmeyi başarmış ve hatta dünyanın en iyi mobilya markaları sıralamasında da Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etme yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir. Sizler de Bassi Design ile iletişime geçerek iç mimarlık hizmeti alabilir veya dekorasyon fikirleri alarak mobilya ve aksesuarlarınızı ev dekorasyonlarınızda daha şık bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz