Ömer Holiday Resort Nasıl Bir Otel?

Omer Holiday Resort Nasil Bir Otel

Yaz tatili yapmak isteyenlerin önünde birbirinden harika seçenekler bulunuyor. Siz de Muğla ve Antalya’daki popüler ama bir hayli kalabalık seçenekler yerine daha uygun fiyatlı ve sakin bir yere gitmek istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Kuşadası olmalı!

Kuşadası; değerlendirmesini bilene birbirinden harika imkanlar sunuyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını en iyi şekilde çıkarmak adına yolunuz Kuşadası’na düşmeli! Bunun yanı sıra, Kuşadası’nın tarihi ve doğal güzelliklerine de yüzde yüz hayran kalacaksınız. Kuşadası; bünyesinde barındırdığı otelleri ile de fark yaratıyor. Onlardan birisi de Ömer Holiday Resort!

Ömer Holiday Resort Neler Vaat Eder?

Ömer Holiday Resort sayesinde yıllardan bu yana hayal ettiğiniz tatili gerçekleştirme şansına erişebilirsiniz. Yeşil ile mavinin bir araya geldiği bir yerde konumlanan bu otel beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacak. Manzarasıyla da cennetten farksız bir yer olduğunu gösterecek. Ancak, bu otelde kalmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Aksi takdirde, bilhassa Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında otelde yer bulamazsınız.

Ömer Holiday Resort; müşteri memnuniyetini sağlamak adına elinden geleni yapıyor. Otelin en büyük avantajlarından birisi de erken rezervasyon imkanı sunması! Siz de Kasım ve Aralık ayında bu otel için erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde yüzde 50’ye kadar uzanan indirimlerden faydalanma şansına erişebilirsiniz. Ayrıca, otelin farklı indirim ve kampanyaları da mevcuttur. Bu kampanyalar hakkında bilgi almak adına otelin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ömer Holiday Resort hakkında söylenebilecek çok fazla şey bulunuyor. İlk olarak, otelin oda seçeneklerinden bahsedelim! Balayı odası; dikkat çekici özelliklere sahiptir. 45 m2 genişliğindeki odanın balayı çiftlerinin rahatı adına tasarlandığını ifade etmek gerekir. Ayrıca, balayı çiftlerine otelde kaldıkları süre boyunca bazı sürprizler de hazırlanır. Süit oda, club de luxe aile odası, dubleks aile odası, ranzalı aile odası, ana bina odaları, club/standart oda seçenekleri sayesinde sorunsuz bir tatil yapmak mümkün hale gelir.

Ömer Holiday Resort Neden Tercih Edilmeli?

Takdir edersiniz ki, iyi bir oteli özel kılan çok sayıda detay bulunuyor. Onlardan birisi de yeme içme! Ömer Holiday Resort; yeme içme konusunda müşterilerine en iyisini vaat ediyor. Bünyesinde barındırdığı a la carte restoranları ile fark yaratıyor. Yelken Alakart Restoran, Marine Restoran, Lobby Bar, Plaj Bar, Snack Bar, Ottoman Cafe ve Havuz Bar gibi seçenekler sayesinde insanların hem yeme içme hem de sosyalleşme gibi ihtiyaçları gideriliyor.

Ömer Holiday Resort; aktivite konusunda da en iyisini vaat ediyor. Otelin yüzme havuzu sayesinde harika zaman geçirmek mümkündür. Buna ek olarak, 4-12 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış aktivitelere de bünyesinde yer verir. Animasyon, oyun salonu, su sporları ve daha birçok seçenek de bu oteli özel kılan detaylar arasında bulunur. Ömer Holiday Resort fiyat ve rezervasyon için tıklayınız.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz