Oto Yıkama Köpüğü Fiyatları

Oto Yikama Kopugu Fiyatlari
Oto Yikama Kopugu Fiyatlari

Oto yıkama köpüğü fiyatları ne kadar? Günümüzde oto yıkama köpükleri, araçların kolay bir şekilde yıkanabilmesi için en çok önem arz eden ürünler arasında yer alıyor. Özel bir kimyasal ürün olan bu ürün, içeriğinde farklı özellikleri barındırıyor. Nöroks kimya aracılığıyla satışa sunulmuş olan üründe cila özelliği bulunuyor. Fırçasız, köpüksüz, süngersiz 23KG seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.

Oto Yıkama Köpüğü Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde oto yıkama köpükleri farklı pek çok alanda kullanılabilir. En sık karşımıza çıkan yerlerden bir tanesi petrol istasyonlarıdır. Petrol istasyonlarında oto yıkama köpükleri bir yıkama haznesine konulur. Kullanım müşterilere belirli ücret karşılığında sunulur. Müşteriler için bu yöntem hem hesaplı hem de son derece kolaydır. Çünkü özel araç yıkama istasyonlarında yıkama daha pahalıdır.

Oto yıkama köpüğü ayrıca köpük tabancasına sahip, evinde bahçesinde arabasını yıkamak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. 23 KG köpük seçeneği bu konuda son derece iyidir. Çünkü uzun bir müddet boyunca kullanılabilir. Yüzlerce defa arana yıkanabilir. Yıkama esnasında ilgili şartlara uyulmalıdır. Köpük, kişisel temizlik işlemleri için kullanılmamalıdır.

cilali oto yikama kopugu

Oto Yıkama Köpüğü Fiyatları Ne Kadar?

Gelelim asıl sorumuza ve cevabına. Oto yıkama köpüğü fiyatları ne kadar? Günümüzde oto yıkama köpüğü fiyatları yıkama köpüğünün kalitesine ve ebatına bağlı değişiyor. Norokskimya.com ‘da 23 Kg ‘LIK fırçasız, süngersiz yıkama köpüğü bulunuyor. Ürün detaylarını sayfa aracılığıyla inceleyebilir, fiyat için kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

https://norokskimya.com/fircasiz-sungersiz-cilali-oto-yikama-kopugu

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz