İzmir En İyi İngilizce Kursu

Izmir En Iyi Ingilizce Kursu
İzmir En İyi İngilizce Kursu

İzmir En İyi İngilizce Kursu olarak Akademik Yabancı Dil Kursu yetişkin bireylere yönelik eğitim veren nitelikli bir dil okulu olarak karşımıza çıkmaktadır. İngilizce dili günümüzde kültürel ve kariyer hayatımız açısından büyük öneme sahiptir. Bu noktada İngilizceye olan İhtiyaç her geçen gün artmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursunda alanında uzman profesyonel eğitmenler tarafından eğitim uygulanmaktadır. Eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli YDS, YÖKDİL, YKS DİL,TOEFL,TOEIC, IELTS, GENEL İNGİLİZCE hazırlık programları ile online ve yüz yüze eğitim imkanları sağlayan, alanında yetkin ve özgün olanöncü eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

En İyi İngilizce Kursu İzmir olarak Akademik Yabancı Dil Kursunda öğrencinin hedefi belirlendikten sonra, öğrenciyi seviye belirleme sınavına alarak hedefine yönelik eğitim planlaması uygulanmaktadır. Akademisyen kökenli eğitmenlerin doğru analiz sonrasında eğitim planlaması oluşturularak öğrencinin hedefine ulaşabileceği önemli metotlar üzerinden eğitim uygulanır. Eğitimlerde dört temel beceri üzerinden; OKUMA,YAZMA,KONUŞMA ve DİNLEME metotları üzerinden öğrencinin İngilizceyi tüm yönleriyle öğrenmesi ve geliştirilmesi hedeflenmektedir. Akademik Yabancı Dil Okulları aynı zamanda Ielts sınavını gerçekleştiren kurum British Konsolosluk partneridir. Ielts sınavı Akademik Yabancı Dil Kursunda kampüslerde uygulanmaktadır. İzmir En İyi İngilizce Kursu ile birlikte nitelikli  bir yabancı dil eğitim programına dahil olabilirsiniz.

Yabancı Dil öğrenmek aynı zamanda öğrenilen dilin kültürünü de öğrenmek demektir. Akademik Yabancı Dil Kurslarında eğitim veren eğitmenler uzmanlık alanı olan Dil kurallarına hakim ve o dilin bütün bilgi birikimine sahip eğitmenlerden oluşmaktadır. Akademik Yabancı dil Kursu çeyrek asırlık deneyim uzman eğitmen kadrosu ve kapsamlı güncel yayınlarıyla sizlerin ileri seviyelerde eğitim almanıza olanak sağlamaktadır. İzmir Dil Kursu olarak İzmir’in kalbi Alsancak’ta sizlere en iyi dil eğitimi uygulayan Akademik yabancı Dil kursu,İzmir Alsancak İngilizce Kursu olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*