Suzuki Hayabusa, 25. yıla özel şekliyle resmen Türkiye’de

suzukihayabusayil

Suzuki Hayabusa 25. Yıl Özel Serisi Türkiye’de! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Suzuki’nin efsanevi motosikleti Hayabusa, 25. yılını kutluyor. Bu özel yıl için üretilen sınırlı sayıdaki GSX1300R Hayabusa 25. Yıl modeli, Türkiye’de de satışa çıktı. Fütüristik tasarımı, heyecan verici performansı ve özgün detaylarıyla dikkat çeken Hayabusa 25. Yıl, 899.900 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Hayabusa 25. Yıl, Turuncu ve Siyah Renkleriyle Göz Kamaştırıyor

Hayabusa, 25. yılını kutlamak için özel olarak üretilen GSX1300R Hayabusa 25. Yıl modeliyle Türkiye’deki motosiklet severlerin karşısına çıkıyor. Bu özel model, turuncu ve karenajlarındaki siyah zeminli gövde yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca, tahrik zinciri ayarlayıcısı ve ön fren diski için özel renk gibi özellikleriyle de fark yaratıyor.

Hayabusa 25. Yıl, Özel Logolar ve Stickerlarla Süslendi

Hayabusa 25. Yıl modeli, sadece renkleriyle değil, logoları ve stickerlarıyla da özgünlüğünü vurguluyor. Bu modelde, 25. yıl logolu susturucu gövdesi ve tahrik zincirinde “Hayabusa Kanji” logolu orijinal işlemeler bulunuyor. Ayrıca, iç fren diskinde altın andonize, andonize altın zincir ayarlama, depo üzerinde emaye cam 25. yıl dönümü logosu, özel “V” şeklinde sticker ve üç boyutlu “SUZUKI” yazısı da bu özel modele eklendi. Bunlara ek olarak, Hayabusa 25. Yıl modeli, standart olarak tek koltuklu versiyon ile yollara çıkıyor.

Hayabusa 25. Yıl, Güncel Teknoloji ve Performansıyla Sürücüsünü Etkiliyor

Hayabusa 25. Yıl modeli, görünüm olarak özgün bir karakter sergilerken, teknik olarak da en güncel Hayabusa’nın özelliklerini taşıyor. 1340 cc hacminde 4 silindirli bir motordan güç alan Hayabusa, şasi tasarımı ve egzoz sesiyle de sürücüsüne gücünü hissettiriyor. Ayarlanabilir süspansiyonları ve Suzuki Intelligent Ride System (S.I.R.S.) gibi teknolojik özellikleriyle de spor motosiklet deneyiminin en üst seviyesi Hayabusa’da hayat bulmaya devam ediyor.

Hayabusa 25. Yıl, Dünya Genelinde 48 Ülke ve Bölgede Satılıyor

Suzuki Hayabusa, 25 yıllık efsanevi geçmişinin ardından 200.000 adetlik üretim rakamını geride bıraktı. Hayabusa, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Hindistan ve Latin Amerika da dahil olmak üzere dünya genelinde 48 ülke ve bölgede satılıyor. Hayabusa 25. Yıl modeli ise sınırlı sayıda üretildiği için koleksiyon değeri taşıyor. Türkiye’de de satışa sunulan Hayabusa 25. Yıl modelinin fiyatı ise 899.900 TL olarak belirlendi. Hayabusa 25. Yıl modeline sahip olmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.