İstanbul Yol Durumunu Canlı Takip Et

İstanbul Yol Durumunu Canlı Takip Et :İstanbul’un bir türlü çaresi bulunmayan trafik çilesi adeta şoförleri çileden çıkarıyor.2014 Kurban Bayramının gelmesi ile bayram ziyaretleri olacak. İstanbul trafiği dahada çekilmez hale gelecek sinirler iyice gerilecek..Bayramda evden çıkmadan önce hangi yollar açık hangi köprü trafiği daha yoğun alternatif yollar var mı tüm bu soruların cevabını bir tık uzağınıza getirdik İşte İBB trafik sitesini an be an takip ediniz …

İstanbul’un bir türlü çaresi bulunmayan trafik çilesi adeta şoförleri çileden çıkarıyor.2014 Kurban Bayramının gelmesi ile bayram ziyaretleri olacak. İstanbul trafiği dahada çekilmez hale gelecek sinirler iyice gerilecek..Bayramda evden çıkmadan önce hangi yollar açık hangi köprü trafiği daha yoğun alternanif yollar var mı tüm bu soruların cevabını bir tık uzağınıza getirdik İşte İBBB trafik İstesini an be an takip ediniz …

Bugün İstanbul trafiği ne durumda, hangi yollarda yoğunluk fazla, anlık trafik durumu hakkında ayrıntılı bilgiye haberimizden ulaşmanız mümkün..

Canlı İstanbul Yol ve Trafik Durumu Haritası

İstanbul’da anlık trafik durumu. Bu sabah İstanbul trafiği şu anda ne durumda, İstanbul’da şu an yoğunluk olan yollar hangileri, alternatif güzergahlar hangileri, haberimizdeki linke tıklayarak bunları kolayca öğrenebilirsiniz. İstanbul’da yaşayan yolcu ve sürücülerin İstanbul trafiğindeki seyirlerini en hızlı ve sorunsuz şekilde sağlamak için başvurdukları adreslerin başında İBB trafik sitesi ve mobil uygulamaları gelmektedir. Haberimizdeki linkten İBB Trafik uygulama sitesine yönelebilirsiniz. Trafik durumunu günlük olarak RayHaber‘den öğrenebilirsiniz.

iBB TRAFİK SİTESİNE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL’da yaklaşan Kurban Bayramı trafiği etkilemeye başladı.

Bayram tatiline gidenlerle son iş gününü değerlendirenler nedeniyle İstanbul trafiği özellikle Boğaz köprülerinde çok etkili. Havadan yaptığımız çekimlerde ise İstanbul Otogarı sakinliğini koruyor. Otogar’ın bu geceden itibaren yoğunlaşması bekleniyor.
Kurban Bayramı nedeniyle İstanbul’da yoğun trafik yaşanıyor. Kurban Bayramı öncesi son iş günü olması ve erken bayram tatiline çıkanlar yüzünden Boğaiçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü başta olmak üzere pek çok noktada yoğunluk yaşanıyor. Köprülerde her iki yönde kilometrelerce araç kuyrukları var.

Öte yandan havadan yapılan çekimlerde İstanbul Otogarı’nda durum şu anda sakin görülüyor. Yetkililer bu akşamdan itibaren otogarda yoğunluk yaşanmaya başlanacağını söylediler.

D-100 KARAYOLUNDA YOĞUNLUK

Bayram tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyenlerin karayollarında oluşturduğu yoğunluk, saatler ilerledikçe artarken, TEM’in yanı sıra D-100 Karayolu’nda da yoğunluk başladı.

D-100 Karayolu’nun İzmit kent içi geçişinde İstanbul yönüne çok az araç giderken, Ankara yönünden yoğun araç trafiği bazı noktalarda zaman zaman yığılmalara neden oldu.

TRAFİĞİ KİLİTLEYEN KAZA

İstanbul’da bayram tatilinin başlamasına saatler kala trafikte yoğunlaşma başladı. Ataşehir’de meydana gelen kaza nedeniyle TEM’de bir şerit trafiğe kapandı.

  • Kurban Bayramı tatili için yola çıkmaya başlayanlar trafik oluşmasına yol açmaya başladı.
  • Eskihisar’daki feribot iskelesinde yoğunluk yaşanıyor.
  • İstanbul’un Ataşehir ilçesinde TEM otoyolunda bir kaza meydana geldi. Kaza nedeniyle bir şerit trafiğe kapatılınca trafik kilitlendi.
  • Kaza, trafik sıkışıklığının Bahçeşehir’e kadar uzanmasına yol açtı.

    İlk yorum yapan olun

    Yorumunuz