Araç Kaplama Fiyatları ve Özel Araba Kaplamaları

Araba kaplama özellikle boya renginden, görüntüsünden ve tasarımından memnun olmayan veya özel istekler doğrultusunda, kaporta üzerine boya işlemi yaptırmadan tamamen folyo ile kaporta sacının kaplanma  işlemine Araç Kaplama denir. Merak edilen şey ise araç kaplama fiyatları… Tabiki bu fiyatlar kapmama şekillerine ve türlerine göre değişiyor.


Araba kaplama, kaporta boya işlemine göre fiyat olarak biraz daha ekonomiktir bir işlemdir.Profesyonel şekilde uygulanan bu otomobil kaplama işlemi, kullanılan ürünün kalitesine ve işçiliğe bağlıdır. Yaklaşık 1 gün süren işlem, arabanıza bambaşka bir görünüm getirecektir.

Araba Kaplama Yapılırken Parçalar Sökülür mü?

Araba kaplama işleminden önce araç üzerineki pek çok plastik ve metal parça sökülür. Kaplama bittikten sonra bu parçalar tekrar takılır. Bu parçalar genellikle: farlar, çıtalar, anten, kapı kolları, ayna gibi parçalardır.

Araba Kaplama Malzemesi Nedir?

PVC esaslı ısıya ve çevre koşullarına dayanıklı, çeşitli tür ve kalınlıktaki bant ve plakalardaki malzemeler tek taraflı yapışkanlıdır ve bu malzemeler araba kaplaması için kullanılır.

Folyo Kaplama Türleri Nelerdir?

Mat, parlak, metalik, bukalemun, desenli, krom, kadife türlerindeki araba kaplamaları kullanılmaktadır.

Araç Kaplama Fiyatları

Çok farklı tip ve biçimdeki araç kaplama fiyatlarını almak için ziyaret edip iletişim kurabilirsiniz. > https://www.aracgiydir.com.tr


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz