Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Abone Ol  


Hasta yatakları özellikle yatağa bağlı olan hastaların kullanımı için tercih edilen çeşitlerden biridir. Bu yüzden yatağa bağımlı olan hastanın rahatlığı nasıl sağlanması gerekiyorsa; bu yatak sayesinde artık çok kolay bir hale geliyor. Yatağa bağlı olan hastaların vücudunda meydana gelen yatak yarasını önlemek için de havalı yatak tercih edilmektedir. Havalı yatak sayesinde yatak yaralarına son vermek mümkündür.

Deri hastalığının önüne geçebilmek için tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu yatağı hastanın olduğu karyolaya ya da yatağa sererek kullanabilirsiniz. Bu yatağın, deniz yatağına benzetilme durumu da vardır. Kutusunda vakumlu ve kendi motoru vardır. Bu sayede kullanılmış olduğu zamanlarda fişe takılı olması gerekir. Böylelikle yatak basınçlı ayarlama yapmış olur. İlk kullanıldığı sıralarda hastayı rahatsız edebilir. Fakat zamanla hastanın vücudu bu yatağa alışmış olacaktır. Şifa Yatak sitesinde yer alan bu yatakları temin edebilme şansınız mümkündür.

Hasta Yatağı Kiralamak

Hasta yatağına ihtiyaç duyan herkesin bu yatakları kullanabilme şansı vardır. Sizin de evinizde yatağa bağlı olan hasta varsa; bu yataklardan temin ederek, sahip olabilirsiniz. Fakat bunun için önce kendinize uygun olan hangisiyse ona göre karar vermeye çalışmalısınız. Hepsinin işlevleri ve özellikleri farklıdır. Bu yüzden bu farklılıkların meydana getireceği durumlardan dolayı, fiyatlarında farklılık göstermesi mümkündür. İhtiyacınız olan yatağa karar verdikten sonra site satış temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Seçmiş ve beğenmiş olduğunuz yatağı temin ederek, hasta yatağı kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Kaliteli malzemelerden üretilerek, hastalar için en uygun ve en konforlu olan yataklara sahip olmak artık çok kolay. Yüksek kapasiteye sahip olan hastalar için uygun yataklara sahip olabilirsiniz. Böylelikle kendi evinizde, istediğiniz yerde istediğiniz alanda bu yataklardan faydalanabilirsiniz. Belli bir süreliğine kullanabilmek adına kiralık hasta yatakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde hastaların ayağa kalkabilmesi ve daha rahat edebilmesi adına tercih edilmesi gereken yatak tipleri arasındadır. Gerekli olan bütün ekipmanların içinde bulunduğu, kusursuz ve hasarsız olan yatakları sitede yer almaktadır. Bu yatak çeşitlerine sahip olabilmek için Şifa Yatak sitesinde yer alan yatakları temin edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz