Otopark Sistemi

Otopark Sistemi
Otopark Sistemi
Abone Ol  


Otopark Sistemi güvenlik açısından, olası tehditleri bir binadan uzak tutmaya yardımcı olabilir. Ancak kentsel ortamlarda kaldırım kenarı veya yer altındaki otoparklar mevcuttur ve bazen bu tesislerin kontrol edilmesi zordur.

Park etme ile ilgili risklerin azaltılması, park kısıtlamaları, çevre tampon bölgeleri, bariyerler, yapısal sertleştirme ve diğer mimari ve mühendislik çözümleri dahil olmak üzere yaratıcı tasarım önlemleri gerektirir. Otoparklara giren araçları incelemek veya taramak için operasyonel önlemler de gerekli olabilir.

ZKTeco güvencesiyle sizlerin beğenisine sunduğumuz Otopark Sistemi cihazları aşağıdaki gibi örneklendirilebilir:

LPRS 2000 PLAKA TANIMA SİSTEMİ

LPRS 2000 plaka tanıma sistemi, uzun menzilli RFID ve plaka tanıma için çoklu tanıma modlarını benimseyen hibrit bir araç kimlik yönetim terminalidir. Geleneksel plaka tanıma ürünleriyle karşılaştırıldığında, sabit araçları yakalama oranı ve tanıma doğruluğu ile emsallerinden ayrılır. Özelikle  %100’e varan doğrulama oranı en son geliştirilen yüksek performanslı UHF okuyucuyu sayesinde gerçekleşir.

LPRS1000 PLAKA TANIMA SİSTEMİ

LPRS1000, birinci sınıf plaka tanıma algoritmasının bağımsız bir araştırma ve geliştirme seti ve endüstri uygulamalarındaki yılların tecrübesi ile birleşerek üretilmiştir. Durmaya ve kartı okutmaya gerek yok. Otomatik plaka tanıma modunun otoparkına hızlı erişim, kullanıcılara daha akıllı, daha uygun, daha mükemmel bir deneyim sunar.

U1000&U2000 UZUN MESAFE RFID ERİŞİM KONTROL CİHAZI

U1000 ve U2000, UHF okuyucu ve denetleyicilerinin işlevlerini entegre eden uzun mesafe RFID erişim kontrol cihazlarıdır.. UHF okuyucularla karşılaştırıldığında, erişim kontrol işlevlerini artırır ve TCP / IP iletişimini, Wiegand giriş / çıkış, iki röle, 3. parti elektrikli kilit, kapı sensörü, çıkış düğmesi, kolay kurulum ve rahat kullanım sağlar.

PLOCK 1 KİŞİYE ÖZEL PARK YERİ KİLİDİ

Plock 1, ZKTeco’nun birinci nesil park kilidi olup, yılların pratik tecrübesi ve teknoloji birikimi ile birleşerek, özel park yönetimine sahiptir. Geleneksel manuel park kilidine kıyasla Plock 1, akıllı, kullanışlı ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar. Konut, kurumsal binalar, endüstri parkları, oteller, havaalanları ve diğer otopark yönetiminde yaygın olarak kullanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz