Gram Altın Kazanma Fırsatı Al Romaizan Sitesinden

alromaizan
alromaizan

Dubai Alışveriş Festivali, dünyanın en çok bilinen alışveriş festivallerinden biridir. 1994 yılından bugüne kadar yıllık olarak çalışmaktadır. Ziyaretçilere her yıl dikkat çekici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için yeni maceralar, sürprizler, etkinlikler ve teklifler ekleniyor. Bu festivalin alışverişkolikler için bir cennet olabileceği doğru. Yine de, altın şehrini, Dubai’yi ziyaret eden veya yaşayan hemen hemen herkes için arzu edilen bir olay olarak kabul edilir. Çok çeşitli aktiviteler, eğlence şovları vb. ile şüphesiz herkes için bir zevktir.

Dubai Alışveriş Festivali (DSF) 15 Aralık’ta başladı ve 29 Ocak 2022, festivalin son günü olacak. Festival boyunca heyecan verici bir alışveriş deneyimi için başlıca yerler, küresel köy, Al Rigga caddesi, DSF çöl kampı, Dubai Festival City’deki Promenade ve Dubai Deira Altın Çarşısı’dır.

Festivalin 27.si düzenlenen bu yılki festival, 50. yılında gerçekleşmesi ve aynı zamanda Orta Doğu’daki mega etkinlik Dubai Expo2020 ile aynı zamanda olması nedeniyle özel. Bu nedenle, bu yılki teklifler ve etkinlikler olağanüstü. Dubai Alışveriş Festivali etkinliklerinin bir parçası olarak, 180’den fazla altın mağazası, Dubai’deki altın ve mücevherat için Al Romaizan, en heyecan verici etkinliklerden birine katılıyor, altın kazanıyor!

Bu küresel alışveriş festivali sırasında Al Romaizan’dan 500 AED değerinde bir altın seti satın alabilir ve çekilişe katılarak 250 gram saf altın kazanabilirsiniz. Ancak, inci küpeler veya 500 AED değerinde bir elmas yüzük alırsanız, çekilişe katılmak için iki kupon alırsınız.

Bu çekiliş iki günde bir yapılır. Her çekilişte, her biri 250 gram altın olan dört kazanan açıklanacak. Büyük bir çekiliş, festivalin sonunda 12 kazananı seçecek. Her biri 4 kilo altın kazanacak.

Şanslı olsanız da olmasanız da, özellikle yılın bu döneminde Dubai’de altın satın almak kazanan bir davadır. Şehir, çağdaş tasarımlardaki altın takı çeşitlerinin yanı sıra rekabetçi fiyatlarla modern tasarımlarıyla ünlüdür. Buna ek olarak, altın ve mücevher için Al Romaizan gibi altın mücevher endüstrisindeki tanınmış markalardan ve ustalardan benzersiz tasarımlar satın almak.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz