Sanal Bir Numara Kullanarak İkinci Bir Telegram Hesabı Nasıl Kurulur

Telegram

Hepimizin bildiği gibi, Telegram hız ve güvenlik odaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır.en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Halihazırda Telegram kullanıyorsanız, herhangi bir nedenle ikinci bir hesap oluşturmak isteyebilirsiniz.

İster iş için, ister eğlence için ikinci bir hesaba sahip olmak istiyorsunuz. Sanal bir telefon numaranız varsa, ikinci bir Telegram hesabı oluşturmak aslında oldukça kolaydır.

Neden Telegram İçin Başka Bir Hesap?

Başka bir Telegram hesabı oluşturmak istemenizin birkaç nedeni olabilir. İşinizi ve özel hayatınızı ayrı tutmak için kullanmak isteyebilirsiniz veya belki sadece yedek olarak ikinci bir hesaba sahip olmak isteyebilirsiniz. Sebep ne olursa olsun, farklı bir numaranız varsa başka bir Telegram hesabı oluşturmak oldukça kolaydır.

Cihazınıza Telegram uygulamasını indirerek ikinci bir Telegram hesabı oluşturun. Uygulamayı yükledikten sonra açın ve “Kaydol” düğmesine dokunun. Bir sonraki ekranda adınızı girin, numaranızı girin ve hazırsınız.

Bu sonraki adım, sanal numaranızın kullanılmasını gerektirir. Bu kolaydır ve çevrimiçi bir hizmet kullanılarak yapılabilir. Telnum, rekabetçi ve birçok memnun alıcı tarafından desteklenen birçok ürün ve hizmet sunmaktadır.

Numaranızı girdikten sonra, bir kullanıcı adı ve profil resmi seçmeniz istenecektir. Son adım, yeni hesabınız için bir profil oluşturmak ve gitmeye hazırsınız.

Kişiler ekleyin, gruplara katılın ve tıpkı ilk hesabınızda yaptığınız gibi sohbetler başlatın.

Sanal Sayıların Kullanımı

VOIP, sosyal medyada ve tanışma sitelerinde yeni hesaplar oluşturmak da dahil olmak üzere birçok potansiyel kullanıma sahiptir. Aynı platformda birçok hesap yapmak için de kullanılabilir. Bu, mesleğinizi ve özel hayatınızı ayırmak istiyorsanız kullanışlıdır.

Sadece arama yapmak ve kısa mesaj göndermek değil, numaranın kullanılabileceği çeşitli şeyler var. Sadece nasıl kullandığınıza dikkat ettiğinizden emin olun, çünkü kendinizin önüne geçmek kolay olabilir.

Diğer bazı avantajlar arasında, numaranızı gizli tutabilmeniz ve kiminle iletişim kurduğunuz üzerinde kontrol sahibi olmanız yer alır. Sanal sayılar, güvendeyken yeni insanlarla tanışmanın veya arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanın harika bir yoludur.

İşletmenizin Sorumluluğunu Almak

Yeni numaranız, işletmenizi bir sonraki düzeye taşımanın harika bir yolu olabilir. Yeni riskler almadan yeni pazarlara girmenizi sağlar. Diğer ülkelerde işletmenizin reklamını yapabilir ve bu müşterilerden ofisinizden ayrılmanıza gerek kalmadan arama alabilirsiniz.

İki telefon numarasına sahip olmak, bağlantıda kalmanıza ve işleri halletmek için dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirmenize yardımcı olur. Aramaları görüntüleyebilir ve hangilerinin zaman ayırmaya değer olduğuna ve hangilerini görmezden geleceğinize karar verebilirsiniz. Başarılı olmak için harika bir yol arıyorsanız, sanal sayılar yardımcı olabilir.

Telnum, bir ofiste olmanın estetiğini size de getiren Sanal PBX’i sunuyor. Bunu selamlama mesajları alarak ve müzik tutarak yaparlar. Kimse unutulmuş gibi hissetmekten hoşlanmaz, bir müşteriye görüşmenin devam ettiğini hatırlatacak tonlara sahip olmak size bir müşteri kazandırabilir.

Tebrik mesajları, arayanlara işletmeniz hakkında profesyonel bir izlenim verebilir. Kara liste, istenmeyen aramalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Çağrı yönlendirme, etrafta olmadığınızda bile çağrılarınızın her zaman yanıtlanmasını sağlayabilir. Bu özellikler kesinlikle üretken kalmanızı sağlar.

Sanal PBX paketinde sunulan bir diğer önemli hizmet ise IVR menüsüdür.

IVR menüsü, çağrıların doğru departmana doğru şekilde yönlendirilmesini sağlamaya yardımcı olduğu için Telnum’un operasyonlarının önemli bir parçasıdır.

Bu sistem, çalışanların bir aramanın hangi departmana aktarılması gerektiğini hızlı ve kolay bir şekilde belirlemesine olanak vererek gecikme süresinin azaltılmasına yardımcı olabilir. Ayrıca IVR menüsü, çağrıları bu departmanlara hızlı bir şekilde aktararak müşteri kazanma becerisini hızlandırmaya yardımcı olabilir.

Kendinizi Farklılaştırın

Özelleştirilmiş bir telefon yanıtlama hizmeti, şirketiniz için büyük bir varlık olabilir. Müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin kimi aradıklarını bilmelerini sağlamaya yardımcı olabilir ve yanlış arama gibi aksiliklerin önlenmesine yardımcı olabilir.

Özelleştirilmiş bir yanıtlama hizmetinin şirketiniz için faydalı olmasının birkaç nedeni vardır. İlk olarak, müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin kimi aradıklarını bilmelerini sağlamaya yardımcı olabilir.

Bu, güven oluşturmak ve müşterilerin doğru şirkete ulaştıklarını bilmelerini sağlamak için önemli olabilir. Bu, müşteri hayal kırıklığını önlemek ve işletmenizin numarasının kolay hatırlanmasını sağlamak için önemli olabilir.

Sonuç

Bunu okuduktan sonra, artık ikinci bir Telegram hesabının nasıl kurulacağını ve VOIP kullanmanın diğer bazı faydalarını öğrenmiş olmalısınız. Sadece sizin için faydalı olmakla kalmaz, aynı zamanda şirketinizin başarısına da yardımcı olur.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz