Türkiye’de MG Deneyim Noktaları, 2023’te 23 Adede Çıkıyor

Turkiyede MG Deneyim Noktalari te Adede Cikiyor
Türkiye’de MG Deneyim Noktaları, 2023’te 23 Adede Çıkıyor

Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İngiliz otomobil markası MG, elektrikli modellerinden sonra, benzinli modellerini de yakından tanımak isteyen müşterileri deneyim noktalarına davet ediyor.

MG’nin deneyim noktalarını hızla artırmaya devam edeceklerini belirten Doğan Trend Otomobil Markaları Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, “MG Türkiye’deki ilk yılına 8 deneyim noktasıyla başladı, 2022 yılında ailemize dahil olan İzmir, Bodrum, İstanbul Maslak, Gaziantep, Ankara, İskendurun ve Denizli ile şu anda 15 adet deneyim noktamız var. 2023 yılında ise yatırımlarımıza devam ederek 23 deneyim noktasına ulaşacağız. MG’yi tüm Türkiye ile buluşturma hedefimize kısa zamanda ulaşacak olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Aralık boyunca devam edecek etkinlik kapsamında test sürüşü için MG Showroom’larına giden tüm müşterilere MG logolu polar şal hediye ediliyor. Ayrıca MG HS’in sessiz sürüş ayrıcalığını yaşamak için deneyim noktalarına gelenler arasından 20 kişiye, gürültü engelleme özelliğine sahip Bose QuietComfort 45 kulaklık hediye ediliyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz