Bugatti Chiron R Cenevre’de Sergilenecek

Bugatti Chiron R Cenevrede Sergilenecek
Bugatti Chiron R Cenevrede Sergilenecek

Bugatti, Chirion R 2020 Cenevre Otomobil Fuarı için özel bir tanıtım planlıyor. Bugatti, Chiron’un yanında özel bir otomobil daha tanıtacağını duyurdu. Bu gizemli otomobilin ise Chiron R olaması bekleniyor.


Cenevre Otomobil Fuarı her yıl dünyanın dört bir yanından otomobil meraklılarını ve otomobil üreticilerini bir araya toplayan bir etkinlik. Fuarın en çok dikkat çeken stantlarından biri her zamanki gibi Bugatti standı olacak.

Geçtiğimiz ay da özel bir otomobil hakkında ipuçları veren Bugatti bu gizemli otomobilin Chiron R olabileceğini akla getirdi.

Yeni Bugatti Chiron R’ın  Chiron Sport ve Super Sport 300+ arasında yer alacağı tahmin ediliyor.

Bugatti Chiron R, muhtemelen 8 litrelik, 16 silindirli, dört turbolu bir motora sahip olacak. Standart Chiron’un 1.500 beygir güç ürettiğini göz önüne alırsak Chiron R biraz daha kuvvetli bir motora sahip olabilir. Yeni otomobil hakkındaki son bilgiler Cenevre Otomobil Fuarında 5 Mart 2020’de belli olacak.

Bugatti, Facebook sayfasında Havalimanı’ndan yola çıkan otomobillerin fotoğrafını paylaştı. Bu araçlardan birinin Cenevre’de olacağı bilinen Chiron ve Chirion R olduğu söyleniyor.

Bugatti Chiron R Cenevrede Sergilenecek

 

Otomotiv Haberleri Arama

İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın