Serenay Sarıkaya’nın Annesi Ümran Seyhan kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Cansu Tosun’un babasıyla yakalandı mı?

umran

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun ile birlikte görüntülendi. Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan hakkında merak edilenler haberimizde…

Ümran Seyhan Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, 1969 yılında Antalya’da doğdu. 52 yaşındaki Ümran Seyhan, yaşam koçluğu yapıyor. Serenay Sarıkaya’nın babası Mustafa Sarıkaya ile boşanan Ümran Seyhan, kızı Serenay Sarıkaya ile yakın bir ilişki içinde.

Ümran Seyhan ve Kenan Tosun Arasında Neler Yaşandı?

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı’nda bir erkek arkadaşıyla samimi şekilde gülerek yürüyüş yaparken görüntülendi. Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın görüntülendiği kişinin oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun olduğu iddia edildi.

Kenan Tosun’un eşi Ayten Tosun ile evli olduğu ve Cansu Tosun’un yanı sıra iki çocuğu daha olduğu ortaya çıktı. Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un yasak aşk yaşadığı ileri sürüldü.

Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un Aileleri Nasıl Tanıştı?

Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un aileleri, Ege’de bir köyde yazlıkları yan yana olan komşular. Aileler, uzun yıllardır birlikte tatil yapıyorlar. Serenay Sarıkaya ve Cansu Tosun da bu tatillerde bir araya geliyorlar.

Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un ailece görüştükleri sırada kanların kaynadığı iddia edildi. Bu iddia, 2. Sayfa programında da gündeme geldi. Program sunucularından Müge Dağıstanlı, “Cansu Tosun’un anne ve babası evli. Ege’de çok güzel bir köyde yazlıkları yan yana bu ailelerin. Ailece de görüşüyorlar bu görüşme sırasında mı kanlar kaynadı” dedi.

Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un Yasak Aşk İddiasına Ne Cevap Verdiler?

Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un yasak aşk iddiasına henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak Ümran Seyhan’ın yakın çevresinden gelen bilgilere göre, Ümran Seyhan ve Kenan Tosun’un arkadaş oldukları ve aralarında herhangi bir ilişki olmadığı söylendi.

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın yakın arkadaşı olan ünlü modacı Cemil İpekçi de konuyla ilgili açıklama yaptı. Cemil İpekçi, “Ümran Hanım’ın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermiyorum. O çok ahlaklı bir kadındır. Bu iddiaların asılsız olduğunu düşünüyorum” dedi.